Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją w handlu materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi. Nasza tradycja sięga roku 1998.

Skład budowlany w Bytomiu Stolarzowicach otwarty został 01.02.2007r i działa pod firmą Prymbud sp. z o.o. Prowadzimy tam sprzedaż hurtową i detaliczną dużej gamy towarów budowlanych, wykończeniowych. Dysponujemy dużą przestrzenią magazynową mogącą pomieścić niezbędne elementy każdego domu. Posiadamy dostęp do szerszej oferty towarowej na zamówienie klienta a nasze kontakty handlowe ulegają ciągłemu poszerzaniu. Miła, przyjazna oraz kompetentna obsługa jest do dyspozycji klienta, zawsze służy fachową radą i pomocą w rozwiązywaniu Waszych problemów.

Dzięki długoletniej współpracy z naszymi partnerami jesteśmy w stanie sprowadzić każdy towar z oferowanego asortymentu, a na życzenie klienta dostarczyć go na miejsce budowy, remontu lub zamieszkania w Bytomiu, Gliwicach, Tarnowskich Górach, Chorzowie, Siemianowicach, Piekarach Śląskich bądź innych miejscowości na terenie Śląska.Zapraszamy do współpracyPromocje

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
© 2018 Prymbud Sp. z o.o.. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper